Apartamenty w Białce Tatrzańskiej – przyjedź tu na urlop

Apartamenty Białka Tatrzańska - zobacz pełną ofertę.

Szereg osób wypatruje zimą ofert wakacji w tropikach albo poszukuje miejsc w atrakcyjnych kurortach za granicą, aby poszaleć na nartach, np. w Niemieckich Alpach. Jednak nasze góry nadal mają wiele do zaoferowania, między innymi odpoczynek w Białce Tatrzańskiej, która obok takich słynnych miejscowości jak Wisła czy Jaworzyna Krynicka, jest jedną z najlepszych podhalańskich atrakcji.

Podhalańska Białka Tatrzańska – atrakcje dla miłośników nart i nie tylko

Białka Tatrzańska to niebo dla narciarzy, którzy znajdą tam aż 3 ośrodki narciarskie (Kaniówkę, Banię i Kotelnicę) oraz aż 22 trasy do wyboru. Stopień trudności tych zjazdów jest dopasowany do początkujących oraz średnio zaawansowanych amatorów narciarstwa, zatem Białka Tatrzańska jest idealnym miejscem na wakacje dla rodziców z pociechami oraz dla osób, które dopiero co kształtują u siebie miłość do nart. Drugim atutem zimowego szaleństwa w tej lokalizacji jest opcja skorzystania z kolejek krzesełkowych, które przyspieszają dotarcie do danej trasy zjazdowej.

Jednakże Białka Tatrzańska nie jest tylko miejscem dla sympatyków nart – znajduje się tu wiele odmiennych całorocznych atrakcji, które warto sprawdzić. Atrakcyjnym punktem w Białce Tatrzańskiej są słynne popularny aquapark oraz termy, lubiany zwłaszcza przez maluchy. Najmłodszych wczasowiczom przypadnie do gustu również park linowy i domek “do góry nogami”. Osoby preferujące spędzanie dni w ciągłym ruchu z pewnością ucieszy możliwość jazdy na quadach oraz wędrówek po okolicznych trasach turystycznych. Poza narciarzami, do Białki Tatrzańskiej często zjeżdżają również cykliści, bowiem w promieniu kilku kilometrów od tej miejscowości funkcjonuje dużo przepięknych tras rowerowych. Dodatkowo, jak to najczęściej bywa w okręgach turystycznych, dystans od okolicznych ciekawych miast nie jest znaczny, toteż bez trudu można zaplanować jednodniowe wypady z Białki, aby zwiedzić piękne kościoły, zameczki oraz muzea rozsiane po całej okolicy.

Kwatery w Białce Tatrzańskiej – jak łatwo odnaleźć ekskluzywny apartament?

Nasze góry są niezwykle lubiane przez turystów, w związku z tym rekomendujemy znaleźć nocleg z wyprzedzeniem. Ładny apartament w Białce Tatrzańskiej zarezerwujesz korzystając m.in. z strony TatryTop.pl, która w swoim indeksie zebrała setki najlepszych zakwaterowań w Tatrach. Zależnie od swoich preferencji i zdolności finansowych, użytkownik może zamówić tu nocleg w domku, luksusowym apartamencie lub pokoju. System segregowania rezultatów wyszukiwania pozwala w błyskawiczny sposób odnaleźć miejsce z dostępem do placu zabaw albo jacuzzi, a także pokaże, gdzie przyjmowani są turyści z domowymi pupilami.

Kontakt z nami:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]