kurs modelowania 3d, kurs blender 3d

Jak nauczyć się modelowania w Blenderze? Zapisz się na kurs

Świat rysunku bez ustanku ewoluuje i coraz częściej twórcy odchodzą od dotychczasowych technik preferując wykonywanie swoich dzieł tylko w tzw. digitalu. Komputery dają twórcom nie tylko swobodę wykonywania dzieł 2D, ale też odwzorowania obiektów 3D. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się już dużymi wydatkami – każdy może wszak ściągnąć program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który jednocześnie jest w pełni darmowy.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem wykwalifikowanego dydaktyka

Korzystanie z dowolnej aplikacji można opanować samemu, aczkolwiek proces ten trwa w takim przypadku dłużej i nieraz jest niezmiernie irytujący. Z tego też powodu zapisanie się na kurs modelowania 3D przyniesie dużo korzyści przede wszystkim tym, którzy niedawno poznali program Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami czy nakładanie rozmaitych efektów świetlnych i tekstur na modelowany przedmiot będzie szybsze, jeżeli będzie prowadzone pod okiem znającego oprogramowanie nauczyciela. Dydaktyk na bieżąco dokonuje korekty modeli wykonywanych przez kursanta pokazując detale, które należy dopracowac oraz proponując ku temu stosowne drogi. Jak w wypadku innych kursów najlepiej, by przebiegał on w jak najmniej licznych grupach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów a także hobbystów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest dziś umiejętnością pożądaną i cenioną zwłaszcza w branży filmowej, gier wideo i projektowej. Znajomość oprogramowania Blender 3D otwiera więc sporo perspektyw zawodowych. W czasie kursu można stworzyć wstępne profesjonalne prace, które później można bez skrępowania dodać do swojego portfolio. Nie oznacza to jednakże, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w animacji i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu artyści i pasjonaci animacji chcący rozwinąć swoje obecne umiejętności czy też spróbować nowych form ekspresji.

Kontakt z nami:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]