Intensywne warsztaty dla przyszłych studentów – kurs rysunku

Kurs rysunku w Krakowie - tutaj poznasz aktualną ofertę.

Uwielbiasz rysować i chcesz zdobyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Architektury na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o indeks wymarzonej uczelni w Polsce lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują życzliwą atmosferę oraz najlepsze efekty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także konsultacji online.

Kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla pasjonatów pragnących dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. malarstwo czy grafika. Z tego rodzaju kursów korzystają również osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Świetną propozycją na spędzenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to także kurs rysunku architektonicznego, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP oraz digital painting. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chcesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje za kilka lat. Kursy prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku!

Kontakt z nami:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]