Wyróżnij swoją firmę w Mapach Google – dodaj wirtualny spacer

Chcesz zamówić promocję firmy w Mapach Google? Kliknij w to miejsce.

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie jeden z najistotniejszych punktów promocji marki w internecie. Dzięki niej będziemy widoczni dla internautów wyszukujących określonej usługi w danej lokalizacji i umożliwia to pozyskanie wielu klientów. Istnieje świetna metoda, by pośród mnóstwa podobnych firm w naszej lokalizacji zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i wyprzedzić konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer Google Maps? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej efektywna? Dlaczego warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Jak działa promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danym mieście. Od tej pory jesteśmy oznakowani na mapie Google jako pinezka i widoczni dla użytkowników poszukujących konkretnych ofert, firm czy marek. Niemniej jednak sama widoczność w tym miejscu może być niewystarczająca, aby prześcignąć konkurencyjne marki i przyciągnąć do siebie klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, warto wykonać kilka kolejnych działań, które pomogą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należeć do nich będzie dodanie w wizytówce Google stosownej prezentacji firmy, wszelkich aktualnych danych, adresu www naszej strony internetowej i dodanie estetycznych fotografii. Istnieje też inny doskonały sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, który wyróżni nas z tłumu wielu marek, bowiem nadal mało firm go stosuje. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google poprzez wirtualny spacer 3D

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale przedstawiający naszą nieruchomość lub biuro. Za pośrednictwem wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i obejrzeć pomieszczenia. Taki spacer możemy również odbywać na przeróżnych urządzeniach np. mobilnych czy też w okularach VR. Daje to potencjalnemu klientowi możliwość wygodnego i szybkiego sprawdzenia wszystkich „zakamarków” naszej firmy. Choć technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest niesamowicie efektowna i przykuwa uwagę wielu internautów. Wciąż jednak mało firm decyduje się na jej wykorzystanie, pomimo tego, iż wirtualny spacer 3D ma wiele zalet i jest skuteczną metodą na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w naszej lokalizacji. Powinno się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, ponieważ sama wyszukiwarka faworyzuje wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane zdjęcia wysokiej jakości czy wirtualne spacery. Również klienci, mając możliwość obejrzenia naszego sklepu, restauracji czy gabinetu medycznego, szybciej dadzą się przekonać do skorzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na utworzenie wirtualnego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Kontakt z nami:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]