Promocja firmy w Mapach Google – poznaj zalety wirtualnego spaceru 3D

Zobacz, kto sporządzi dla Ciebie wirtualny spacer Wieliczka

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się razem z usługą Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w dostępny sposób przedstawić siedzibę przedsiębiorstwa lub nieruchomość, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to ciekawy element, który warto umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Sporo osób nie do końca jednak ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, a także co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer Google Maps – podnieś konkurencyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą zdjęcia, które tworzą realistyczny model naszego biura. Możemy w nim zaglądać w rozmaite części pomieszczeń i przeskakiwać do kolejnych miejsc budynku, w którym zdalnie przebywamy. Zatem wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego przemieszczania po niej. Wirtualne spacery umieszcza się m.in. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony internautom przeglądającym Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Wirtualny spacer w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element przenosimy się do dedykowanej witryny, gdzie zaczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego utrzymanie czy dodatkowe opłaty. Możemy go natomiast prezentować klientom na naszej stronie internetowej.

Jakie branże zyskają na udostępnieniu wirtualnego spaceru 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Główny z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy oraz pokazanie klientom zalet naszej działalności. To spowoduje, iż znacznie chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli w wizytówce Google Moja Firma oraz na naszej stronie internetowej opublikujemy wirtualny spacer i fotografie najwyższej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie wyróżniać nas bardziej od konkurencyjnych firm nie posiadających takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niezwykle proste. Na rynku funkcjonuje wielu doświadczonych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie najistotniejsze – w przystępnej cenie wykonają taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest przydatny w wielu branżach. Na pewno będzie to branża hotelarska, w której często chcemy pochwalić się najlepszymi nieruchomościami. Możemy także zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, np. gabinet dentystyczny lub restaurację. Wirtualny spacer okaże się pomocny także wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, żeby zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Kontakt z nami:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]