pozycjonowanie Kraków, pozycjonowanie stron www Kraków

Pozycjonowanie stron w Krakowie – zdobądź widoczność

Wszechobecność internetu oraz łatwość korzystania z niego do wyszukania potrzebnych usług i produktów spowodowała, że każde przedsiębiorstwo chce teraz zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo posiadanie strony www nie zagwarantuje, że potencjalni klienci nas znajdą – ważna jest wszak widoczność na wysokich miejscach wyników wyszukiwania. Mnóstwo małych przedsiębiorstw, świadczących usługi wyłącznie na określonym obszarze albo nawet w jednym mieście, na przykład w Krakowie czy też w Katowicach, zastanawia się, czy optymalizacja i pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – pokaż swoje usługi potencjalnym odbiorcom

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych lub usług stosują z reguły frazy lokalne, innymi słowy obejmujących nazwę jakiejś miejscowości, np. “piekarnia kraków”, “sklep z elektroniką kraków” albo “hydraulik kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich firm na zademonstrowanie swojej oferty docelowym odbiorcom, zamieszkującym na konkretnym obszarze. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych posiada wszystkie cechy typowego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, iż strategia SEO skierowana jest na zwiększenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, na przykład przez założenie i optymalizację wizytówki GMF, przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści oraz pozyskiwanie linków z tzw. NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem i tworzeniem stron internetowych od ponad dekady. W trakcie tych lat gruntownie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i tym samym pozyskać nowych klientów. Oferujemy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie rozwinięcie treści, optymalizację techniczną strony, a także link building. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a klient może monitorować codziennie rezultaty pozycjonowania przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Kontakt z nami:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]