Mało klientów? Zainwestuj w wirtualny spacer po firmie

https://www.fotografsv.pl

Google Street View całkowicie zmieniło globalną sieć. Nic zatem zaskakującego, że jego potencjał jest doceniany także przez biznes. Za pomocą tej usługi są w stanie pokazać swoim klientom, jak wygląda siedziba firmy – zaś to dobrze wpływa na renomę ich oferty. Zwykle na takie rozwiązanie stawiają sklepy, lokale gastronomiczne oraz pensjonaty. Dzięki temu są w stanie przekazać innym, iż powinni wybrać ich ofertę i – jak pokazują statystyki – podobne działanie dają spodziewane skutki. Czemu zatem powinniśmy postawić na wirtualny spacer po firmie?

Wirtualny spacer po firmie – korzyści

Na stworzenie wirtualnego spaceru po firmie warto postawić zwłaszcza ze względu na renomę marki – badania pokazują, iż dobrze wpływa to na ilość osób, które wybierają jej ofertę. Firmy, które to zrobią, będą oprócz tego bardzo dobrze zauważalne w mapach Google, a po wyszukaniu ich nazwy, klienci ujrzą odnośnik do prezentacji. To zaś widoczne jest w zwiększeniu liczby odsłon witryny, natomiast skutkiem tego są zwykle wyższe obroty.

Wirtualny spacer po firmie – komu zlecić?

Powinniśmy pamiętać o tym, iż Google nie wykonuje fotografii naszej firmy – musimy je dostarczyć we własnym zakresie. Zrobienie zdjęć oraz ich ustawienie w wirtualny spacer po firmie wiąże się niestety z posiadaniem odpowiednich kwalifikacji – warto zatem zlecić je fachowcom. Na szczęście, w naszym kraju działają już przedsiębiorstwa, które świadczą taką pomoc.

Kontakt z nami:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]