Firmowy biuletyn – projekt gazety

Na http://www.pracowniaregister.pl/custom-publishing-czasopisma-firmowe-i-gazety-firmowe-pod-klucz/ zlecisz przygotowanie projektu gazety fachowcowi

Gazeta firmowa to wspaniały sposób komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa, ale też działanie wykraczające poza mury firmy. Zobaczmy więc, jakie artykuły warto umieścić w takiej broszurce i dlaczego warto zdecydować się na ten rodzaj komunikacji.

Projekt gazety – gazeta firmowa

Firmowy biuletyn może spełniać dwie role. Pierwszą z nich jest wspieranie komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa – informowanie o zdobytych nagrodach, chwalenie się ponadprzeciętnymi wynikami, rozmowy z wyróżniającymi się członkami personelu. Takie gazetki mają duże znaczenie dla działania całej korporacji, gdyż świetnie zagrzewają do pracy ekipę. To sprawia, że członkowie załogi są bardziej chętni do współpracy między sobą, czują się dumni ze swojego miejsca pracy, a ich codzienne powinności dają im większą dawkę satysfakcji. Statystyki dowodzą, że korporacyjny biuletyn sprawia, że członkowie ekipy czują się bardziej odpowiedzialni za produkowane artykuły, podnosi się też jakość pracy. Ogromnym plusem jest również redukowanie błędów komunikacyjnych między pionami, które bywają częstą przyczyną sporów w wielu korporacjach. Gazeta korporacyjna gwarantuje również stuprocentową jawność strategii przedsiębiorstwa.

Projekt gazety – promuj działania przedsiębiorstwa

Oczywiście korporacyjny biuletyn to również niezastąpiona forma marketingowa. Biuletyn zewnętrzny trafia do odbiorców takich jak: usługobiorcy, firmy z tej samej branży, partnerzy firmy, studenci. Gazeta korporacyjna dzięki temu reklamuje działania naszego przedsiębiorstwa, podnosi zyski oraz wspiera działania z zakresu public relations. Myśląc o założeniu firmowego biuletynu musimy najpierw zaangażować zespół redakcyjny oraz zaprojektować szatę graficzną. Warto skorzystać z usług doświadczonych podmiotów (np. grafików projektowych), którzy stworzą projekt gazety, zaplanują format i zajmą się kwestiami technicznymi. Dzięki temu firmowy biuletyn z pewnością spełni swoje zadanie.

Kontakt z nami:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]