Brak klientów? Sprawdź, co zyskasz dzięki optymalizacji stron

Optymalizacja strony - dowiedz się więcej o tej usłudze

Wydałeś fortunę na swoją witrynę internetową, zaś ona nie zachęca nowych klientów? Jest doskonale zaprojektowana oraz wyposażona w nowoczesne technologie, ale pieniędzy w ogóle nie jest więcej? Licznik odsłon nie rusza się mimo Twoich starań? Najpewniej powód tkwi w małej zauważalności w internecie. Klienci najczęściej używają wyszukiwarek – każdy biznesmen powinien zatem zatroszczyć się o to, żeby stronę jego przedsiębiorstwa użytkownicy wyszukali bez dużych trudności. Jak to osiągnąć? Należy zacząć od samej witryny, modyfikując ją zgodnie z wytycznymi Google.

Zasady optymalizacji stron

Optymalizacja strony to wszystkie modyfikacje polegające na dostosowaniu witryny do wymogów wyszukiwarki. Są to zarówno zmiany HTML serwisu, jak i zapełnienie jej odpowiednim contentem. Jest to bardzo ważne z uwagi na to, iż roboty wyszukiwarek klasyfikują witryny według odgórnie określonych algorytmów – ważne jest na przykład semantyczne wykorzystanie tagów HTML i użycie fraz kluczowych.

Optymalizacja stron – której firmie zlecić?

Optymalizacja stron to zadanie wymagające dużej wiedzy o stale modyfikowanych wytycznych amerykańskiego giganta – dlatego również nie najlepszym pomysłem okaże się samodzielne modyfikowanie strony korzystając z publikowanych w internecie tutoriali. O wiele lepiej zrobimy powierzając to dobrej firmie SEO i traktując to jako inwestycję – obroty notowane przez nasze przedsiębiorstwo mogą podnieść się nawet po paru tygodniach od wykonania optymalizacji.

Kontakt z nami:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]