kolczyki, kolczyki srebrne, srebrne kolczyki

Zalety srebrnych kolczyków

Jednymi z najchętniej nabywanych przez panie elementów są bez wątpienia srebrne kolczyki. Pasują na każdą okazję – bardzo wzniosłą i w luźniejszym klimacie. Sprawdźmy dlaczego są tak rozchwytywane i gdzie można je kupić.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki można znaleźć w zróżnicowanych formach. Najczęściej kupowane są delikatne sztyfty, które sprawdzą się na każdą okazję, są dyskretne, a równocześnie szykowne. Równie często kupowane są wiszące kolczyki, które cudownie wydłużają sylwetkę. Są okraszone szlachetnymi klejnotami albo zupełnie gładkie. Dodatki wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie występuje w przypadku błyskotek z metali nieszlachetnych. Najbardziej oryginalne kolczyki wyprodukowano techniką przyciemniania, więc wybierając je zwróćmy uwagę na numer próby oraz metodę ich wykonania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze wypielęgnowane

Żeby srebrne kolczyki ciągle wyglądały perfekcyjnie, trzeba dokładnie je pielęgnować i systematycznie eliminować wszelkie zabrudzenia. Należy wycierać je często delikatną gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku materiału, używać profesjonalne preparaty czyszczące, a nieużywane kolczyki trzymać w zamkniętych woreczkach. Nie sprawdzajmy natomiast starych metod pielęgnacji, typu pasta do zębów czy sól. Tego typu środki niezwykle niszczą miękką powłokę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Największy wybór kolczyków znajdziemy bez wątpienia w sklepach internetowych, które zapewniają ekspresowe doręczenie i atrakcyjne promocje. Poza tym zakupy w internecie to niezwykła wygoda, którą zapewne docenią w szczególności zabiegane panie domu.