sklep jubilerski kraków, jubiler kraków

Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz rozkwitem rynku, zreformowaliśmy również nasze nawyki odnośnie robienia zakupów. Teraz chętnie korzystamy z możliwości zakupów przez internet. I chociaż w sieci odnajdziemy praktycznie wszystko, wciąż jest mnóstwo produktów, które zaleca się nabywać w tradycyjnych sklepach. Jednym z nich jest biżuteria.

Dlaczego powinno się kupować biżuterię od jubilera?

Zakup platynowej broszki, naszyjnika lub pierścionka łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Z tej przyczyny, aby mieć pewność, iż biżuteria zaspokoi w pełni nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją bezpośrednio u jubilera. Jest wiele przesłanek, które przemawiają za takim działaniem. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli zamierzamy nabyć obrączki lub pierścionek, mamy możliwość przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak faktycznie będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeśli zaś zauważymy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on zbyt luźny bądź zbyt ciasny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do pożądanego obwodu albo wykona nowy. Kolejną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania profesjonalnej porady jubilera. Pokażeon, które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, pomoże nam dopasować właściwy kruszec, zaprezentuje popularne trendy we wzornictwie, a klientom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co obecnie wręcza się na ślub, imieniny czy komunię.

Jakie usługi świadczy oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł, ale również pełnią pomocnicze usługi. Renowacja popsutej biżuterii jest jedną z nich. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka lub rozerwał się naszyjnik, złotnik szybko i sprawnie zreperuje go w swoim warsztacie. Zmieni też obwód pierścionka, gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał mniejszy obwód palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje również na wisiorku lub pierścionku gratulacje, datę, podziękowania albo inny znaczący dla nas tekst. Natomiast jeśli chcemy podarować komuś niepowtarzalny upominek, albo mamy swój pomysł na sygnet lub wisiorek, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego projektu. A jeśli w domu posiadamy niepotrzebną lub uszkodzoną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup metali szlachetnych.

Kontakt z nami:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]