Wyjątkowa biżuteria z koralem

Znajdź biżuterię z koralem.

Biżuteria z koralem to nie tylko elegancja. Kamień korala posiada również właściwości ochronne. Nazwa koral wywodzi się od słowa “gord”, które znaczy amulet. Koral, nazywany drzewem oceanów, symbolizuje bogactwo i siłę. Wielu ludzi sądzi, iż biżuteria z koralem strzeże przed złą energią i działa hamująco na pobudzony organizm. W mitologii, koral poświęcano bogini Wenus, chcąc wzbudzać wzajemne uczucie miłości. Dzieci natomiast, miały być strzeżone przed złymi duchami i truciznami.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Nie można temu zaprzeczać. Jednak odpowiednio dobrana biżuteria jest eleganckim uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony skromnym dodatkiem, z drugiej zaś wyszukaną ozdobą, pasuje zarówno do codziennego stroju, jak i na specjalne okazje. Kamień korala często występuje w kolorach czarnych, łososiowych i różowych. Rzadko kiedy przyjmuje odcień niebieski.

Czy biżuteria z koralem może wpłynąć na nasze zdrowie?

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu medycznym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, dodatnio wpływa na układ krwionośny. Osobom cierpiącym na niedokrwistość, zalecić można noszenie kamienia koralu w formie zawieszki na szyję. Właściwości kamienia korala przede wszystkim związane są z płcią piękną. Reguluje cykl menstruacyjny i zwiększa płodność. Ponadto, koral ma właściwości wspomagające przy leczeniu problemów na tle seksualnym. Osoba nosząca biżuterię z koralem może liczyć na redukcję stresu i spokojne życie .

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]