Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Dowiedz się więcej o kolczykach z cyrkoniami na www.cyrkonie.com.pl/kolczyki/

Stylowym dodatkiem dla każdej Polki są kolczyki z cyrkoniami. Te przepiękne wyroby doskonale współgrają z pierścionkami wykonanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, jak dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – lepsze wielobarwne czy kryształowe?

Cyrkonie to syntetyczne imitacje naturalnych klejnotów, mające znakomite parametry estetyczne. Mienią się pod wpływem światła szlachetnym lśnieniem, są fachowo polerowane oraz pozbawione barwy. Mogą znakomicie imitować szlachetne diamenty, sprawdzają się zatem jako element zdobniczy. Istnieją także kolorowe rodzaje cyrkonii – dzięki dodaniu stosownych komponentów można stworzyć następujące zabarwienia: niebieski, czerwony, seledynowy, brązowy. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako upominek z okazji urodzin lub świąt Bożego Narodzenia.

Pierścionki, obrączki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko stosuje się cyrkonie, najczęściej w kompozycjach ze srebrem. Te połyskujące ozdoby są mocne i odporne na czynniki mechaniczne, co sprawia, że świetnie pasują do srebrnych pierścionków, tzw. nausznic, a także łańcuszków. Gdzie kupimy dodatki z cyrkoniami? Szeroki asortyment proponują sklepy on-line, gdzie możemy zobaczyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w rozmaitych wersjach i konkurencyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć wyśnioną i piękną biżuterię. Klientki często wybierają proste kolczyki, jak również te obficie dekorowane.