Kolczyki na sztyftach – jak wybrać?

Zamów kolczyki na sztyftach

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, rzutuje zarówno użyty do ich wyrobu metal, wzór oraz ozdobne minerały, ale też rodzaj mocowania. Na rynku dostępne są najróżniejsze rodzaje zapięć – między innymi długie bigle lub niewielkie sztyfty. Te drugie to najlepszy zakup dla tych Pań, które cenią minimalizm i komfort, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i nie obciążają ucha. Szczególnie istotna okazuje się także rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie wersje na wyjątkowe imprezy, a także te, które śmiało możemy zakładać do pracy.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko bardzo eleganckie, a jednocześnie nie zniechęcają nadmiarem. Dobrym rozwiązaniem będą z pewnością wykonane ze srebra kolczyki wysadzane niewielkimi, szlachetnymi kamieniami – topazem czy bursztynem. Szczególnie dobrze pasować będą do stonowanych, ale stylowych kreacji – ich dopasowanie upraszczają niewielkie rozmiary i nieskomplikowany projekt.

Kolczyki na sztyftach mogą zadziwić

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane także do codziennych kreacji. Do biura warto nosić przede wszystkim kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi minerałami – wyglądają prawie tak korzystnie, co naturalne, a ich możliwe zgubienie nie będzie tak dotkliwe. Syntetyczne kamienie, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy również warto wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku żartobliwą ozdobą.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]