Kolczyki na biglach – zakupowe ABC

Na https://www.bizutik.pl/kolczyki/bigle uzyskasz więcej informacji o kolczyki bigle.

Biżuteria to nie tylko ozdobne kamienie oraz inne materiały. Ważne są bowiem nie tylko ich projekty, ale także walory praktyczne – kolczyki, których nie używa się wygodnie bez wątpienia rzadko będą wyjmowane z pudełka. Z tego powodu kupując kolczyki powinniśmy dowiedzieć się, który rodzaj zapięcia mają. Rozmaitość zapięć jest naprawdę wielka – angielskie, klipsy oraz bigle. Który typ będzie najlepszym rozwiązaniem? Warto na przykład wybrać kolczyki na biglach – są wszak komfortowe oraz świetnie wyglądają.

Dobierz właściwe kolczyki na biglach

Kolczyki na biglach rekomendowane są przede wszystkim dla kobiet o dość kwadratowej twarzy – bywają długie, więc nadają twarzy ostrości. Bardzo dobrze będą również wyglądały na okrągłej twarzy – zwłaszcza, jeśli wybierzemy kolczyki z biglami z długim korpusem. Warto przy tym zaznaczyć, że panie o nieco odmiennej buzi także mogą zakładać kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą właściwy model.

Kamienie wykorzystywane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach produkowane są z różnych kamieni – to zależy od kosztów ich wydobycia oraz wyobraźni jubilera. Największą popularnością cechują się z pewnością kolczyki na biglach z topazami, bursztynem oraz kamieniami syntetycznymi – między innymi z chalcedonem. Jakie najlepiej kupić? To sprawa własnych upodobań – czasem lepiej wyglądać będą kolczyki z turkusem, innym razem dobrze sprawdzi się minerał sztuczny, więc zakup kolczyków powinniśmy przeanalizować samodzielnie.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]