Co oznaczają nienaturalne linki przychodzące

Kluczowym motywem, przez który na naszą stronę internetową może zostać zastosowany ban od Google, są nienaturalne linki przychodzące. Czy jest możliwość uniknięcia tych nieprzyjemnych sankcji?

Nienaturalne linki przychodzące – nie stosuj ich

Nienaturalne linki przychodzące to umieszczanie przesadnej liczby odsyłaczy kierujących odbiorców na naszą stronę w sieci. Manipulują one pozycją witryny w przeglądarce i tym samym przekraczają reguły uczciwego SEO opracowane przez firmę Google. Najczęściej nienaturalne linki przychodzące stosowane są w formie tekstów marketingowych najeżonych sztucznymi odnośnikami. Szerzy się także proces wymiany linków, co skutkuje nałożeniem filtra. Strona jest ukarana filtrem w Google za nienaturalne linki, jeśli nieuczciwe praktyki zostaną ujawnione, a to łączy się z gwałtownym obniżeniem jej rangi w wyszukiwarce, nawet o 40 podstron.

Jaka firma rozwiąże problem nienaturalnych linków przychodzących

Trzeba podkreślić, że kiedy na stronę będzie założony filtr w Google za nienaturalne linki, jesteśmy w stanie ubiegać się o przywrócenie dobrej pozycji w przeglądarce . Proces ten jest jednak bardzo pracochłonny i nie gwarantuje stuprocentowego sukcesu. Wyślijmy zapytanie do profesjonalnej agencji SEO, jeśli pragniemy podnieść prawdopodobieństwo szybkiego zdjęcia filtrów. Fachowcy błyskawicznie zdiagnozują realną przyczynę i uporają się z nienaturalnymi linkami. Pamiętajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i likwidowanie filtrów od Google warto zlecać wyłącznie doświadczonym firmom.