Wzmacniacz szerokopasmowy – cechy charakterystyczne

Nie szukaj już więcej! Tu kupisz wzmacniacz szerokopasmowy.

Wzmacniacz szerokopasmowy to nowoczesne urządzenie używane przez operatorów kablówek. Zostało ono wyprodukowane w celu spotęgowania i ustabilizowania mocy sygnałów biegnących do indywidualnych odbiorców. Gdzie umieszcza się wzmacniasz szerokopasmowy i w jaki sposób działa?

Wzmacniacz szerokopasmowy – nieskomplikowana eksploatacja

Wzmacniacze szerokopasmowe działają najczęściej w paśmie 50 Hz – 1 GHz. Znakomicie redukują różne nieprawidłowości wywołane np. przez internet LTE i pozwalają na odbiór treści zwrotnych. Zazwyczaj zlokalizowane są w budynkach, aby dostarczać sygnał bezpośrednio. Zasilanie modułów odbywa się lokalnie lub zdalnie, dzięki czemu wzmacniacz szerokopasmowy może być usytuowany wszędzie. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomity, a eksploatacja wzmacniacza prosta. Sprzęty te charakteryzują się wysokim poziomem wyjściowym – na przykład 129dBuV. Właściwości mogą być różne, uzależnione jest to bowiem od stosowanego urządzenia.

Wzmacniacz szerokopasmowy – niski pobór mocy

Regulacja parametru toru RF jest bardzo prosta. Używa się w tym celu moduły WHX-823 lub moduły WHX-923. Sprzęty posiadają także specjalistyczne zabezpieczenie przed przepięciami pochodzącymi z linii, dzięki czemu są niezwykle praktyczne. Nowoczesne modele mają wbudowany profesjonalny filtr ingresu. Znakomity koszt inwestycji sprawia, że wzmacniacze szerokopasmowe są szeroko rozpowszechnione i gwarantują abonentom świetną siłę sygnału w warunkach domowych. Dużym plusem jest także niski poziom mocy ok. <5,5W.

Kontakt z nami:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]