Motoreduktory, serwonapędy, silniki DC i BLDC – poznaj ich dostawcę

Na tej stronie zdobędziesz więcej informacji o ofercie dystrybutora przekładni falowych.

Coraz szersze wykorzystanie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, wymusza sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Polska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. dokładne sterowniki serwo i serwonapędy od uznanych globalnych producentów.

Silniki elektryczne, motoreduktory oraz przekładnie od uznanych producentów

Działająca od ponad dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (DC, BLDC i AC, a także silników elektrycznych DC wytwarzanych z najwyższej klasy surowców przez renomowanych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne niewielkie serwonapędy wyróżniające się nadzwyczajną żywotnością oraz solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie stosuje się między innymi w produkcji obrabiarek, układów służących do obsługi intralogistyki czy robotów przemysłowych, a ze względu na możliwość ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znaną z kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką przepustowością, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% także przy niewielkich wymiarach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na silne wstrząsy mechaniczne i drgania, szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 °C, jak również przy znacznej wilgotności (nawet do 90%).

Firma Ultra Robotics dostarcza także produkty Sesame Motor Corp, Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH i Bodine Electric Company.

Kontakt z nami:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]