Zestaw RAM Vitberg+ – nie tylko dla sportowców

Więcej informacji o Vitberg opinie

Nieważne czy jesteś gospodynią domową czy wyczynowym sportowcem, nie ma wątpliwości, że Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są aparaty do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty marki Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Dołącz do Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego w trakcie ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im modułowe urządzenia do wibroterapii tej marki. Bolące biodro, regeneracja organizmu po ciężkich treningach, spowolniony metabolizm czy stres – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone aparaty do wibroterapii.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg to polski producent modułów do terapii wibracjami, która w wyniku długoletnich badań nad tą dziedziną stworzyła autorski produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Moduły są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszystkie ich podzespoły są ręcznie składane. Vitberg kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. Z myślą o swoich pacjentach, bo tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieustannie ulepsza oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami i procesami powiazanymi z wibroterapią.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]