Urządzenia Vitberg – wibroterapia całego ciała albo jego fragmentów

Poszukujesz więcej informacji dotyczących marki Vitberg? Zajrzyj na https://portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie

Na czym polega wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre choroby? Czy można kupić urządzenia do terapii wibracjami do domowego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, która opiera się na stymulacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez stosowny przyrząd bodźca mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało lub skupić się na jednej jego części. Korzystanie z wibroterapii polecają lekarze medycyny sportowej, rehabilitanci i fizjoterapeuci.

Terapia wibracjami podnosi sprawność organizmu na wiele sposobów: usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, pomaga w leczeniu problemów urologicznych, jak również może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc proces odchudzania. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej poprawiają krążenie w kończynach dolnych, uspokajają i łagodzą stres, ułatwiają odprężenie pacjenta, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów zawału serca oraz miażdżycy.

RAM Vitberg+ – urządzenie do terapii wibracjami rodzimej produkcji

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z roku na rok, jednakże pacjenci pragną używać przyrządów do wibroterapii także prywatnie, we własnym domu. Do takich osób kierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, która opracowała Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg daje możliwość testowania swoich urządzeń w poradniach, działających na terenie kraju.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]