„Uroda i Zdrowie” o produktach do wibroterapii marki Vitberg

Vitberg opinie. Zdobądź więcej informacji

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęli się redaktorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinia odnośnie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po miesięcznym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – ocena autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie firmy Vitberg jest łatwe do instalacji. Zaledwie w kilka sekund po podłączeniu poszczególnych modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny obszaru śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania działają pobudzająco na jelita. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Częstotliwość drgań modułów regulowana jest pilotem. Już po kilku dniach stosowania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie stymulację przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu miesięcznego testu – spadek wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować również przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego oraz do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]