Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Kto Cię wyleczy”

Zainteresowany Vitberg opinie? Kliknij tutaj

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc ludziom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – alternatywa dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej często odczuwamy zesztywnienie ramion i szyi, uczucie obciążenia nóg czy bóle kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ruchu, gdyż niedostatek czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których odczuwamy ból. Elementy zestawu do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w wibracje nogi, szyję, plecy, biodra lub kolana. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także relaksuje, co przekłada się na spokojniejszy sen i zmniejszenie poziomu stresu. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz 5 opcjonalnych modułów aktywnych. Modułowość jest ważną zaletą produktów firmy Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich mat masujących lub dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]