Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o marce Vitberg, uzyskasz na https://polakuleczsiesam.pl/test-urzadzenia-do-wibroterapii-vitberg-opinie/

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinia dotycząca zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po miesięcznym testowaniu modułu.

Vitberg – recenzja autora bloga „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zaobserwował, iż zaledwie po kilku sesjach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, wywołanego wielogodzinną pracą przed monitorem. Dodatkowo użycie programu do relaksacji poprawiło również sen testującego, dzięki zmniejszeniu napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy używaniu zestawów do masażu wibracyjnego marki Vitberg ważna jest regularność zabiegów, gdyż wtedy efekty wibroterapii odczuwa się szybciej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia też łatwość instalacji, wysoka jakość produkcji, jego estetyka oraz fakt, że jest to dzieło rodzimej marki. Osobom zastanawiającym się nad kupnem całego zestawu (lub tylko poszczególnych jego modułów) zaleca się przetestowanie mat masujących w placówkach Vitberg, które działają na terenie całego kraju.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]