Opinia redaktorów portal „ABC Zdrowie” o urządzeniach RAM Vitberg+

Potrzebujesz informacji o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Zbadano funkcjonowanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, składającego się z 6 aktywnych modułów oraz elementów dodatkowych czyniących eksploatację urządzenia o wiele wygodniejszą. W urządzeniu można regulować prędkość wibracji – dostępne są cztery poziomy, z czego najwyższy dedykowany jest do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na stopach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i łydkach. Jeżeli zechcemy rozszerzyć działanie przyrządu i dostosować go do indywidualnych preferencji, niezbędne jest zakup modułu: Szyja, Biodra, Metabolizm, Kolana lub Nogi. Z pomocą tych modułów można efektywnie przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom kolan i łydek, jak również wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają pół godziny i można je przeprowadzać w profesjonalnych gabinetach oraz domach opieki, jednak pozwalają także na używanie ich we własnym domu.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]