Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości dotyczących marki Vitberg? Zajrzyj na www.testyoutdoorowe.pl

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o różnej częstotliwości, pozwala wyraźnie poprawić komfort życia pacjentów skarżących się na bóle kręgosłupa, szyi oraz nóg. Urządzenia masujące polskiej firmy Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Zestawy Vitberg – konstrukcja i działanie

Moduły do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, składający się z części bazowej (koniecznej do funkcjonowania całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, a także posłuży do walki z objawami stresu i do relaksu.

Urządzenie wykonane jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Użyte materiały i komponenty w większości są produkowane nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy wybrać interesujący nas poziom natężenia wibracji. Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ będzie przydatny zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]