Kiedy warto zgłosić się do polskiego psychologa w UK?

Więcej o pracy polskiego psychologa Leicester na psychoterapia-uk.pl

Po wejściu Polski do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli Polacy tłumnie zaczęli udawać się na Wyspy. Dzisiaj zjawisko emigracyjne jest zdecydowanie mniejsze, ale nadal nie brakuje ludzi skorych do zatrudnienia się właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak emigracja do Wielkiej Brytanii może stwarzać ogrom utrapień, z którymi samodzielnie poradzić sobie jest wyjątkowo ciężko.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego udać?

Pobyt w Wielkiej Brytanii oraz związane z tym odseparowanie od bliskich, jak również zatrudnienie w obcym państwa, mogą rodzić wiele problemów, którym naprawdę ciężko jest podołać. Rozłąka z bliskimi nierzadko powoduje ogromny stres. Ponadto w wielu wypadkach dochodzą także kłopoty z otrzymaniem pracy czy integracją ze współpracownikami. Nieznajomość języka, która nadal jest na porządku dziennym, sprawia, że bardzo szybko ma miejsce odizolowanie się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko mały krok do poważnych wahań nastroju lub zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Nad zachowaniem tego rodzaju naprawdę trudno jest zapanować samodzielnie. W związku z tym nie należy obawiać się sięgania po pomoc specjalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda rozmowa?

Każda rozmowa ze specjalistą przeprowadzana jest w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba bać się, że historie opowiedziane podczas sesji będą powierzone dalej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie należy ukrywać kłopotów i słabości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, jak radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, a także pomaga identyfikować sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja prowadzona jest w języku polskim, za sprawą czego odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie musi wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama właściwie pojmie to, co radzi jej specjalista.

Kontakt z nami:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339