Jak powstają zestawy do wibroterapii firmy Vitberg?

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej wiadomości

Z roku na rok terapia wibracjami znajduje uznanie w kolejnych dziedzinach:sporcie wyczynowym, rehabilitacji czy kosmetologii. Mało kto jednak wie, iż w to właśnie w Polsce powstają aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno sportowcom, fizjoterapeutom i lekarzom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – aparaty do wibroterapii rodzimego producenta

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ ma miejsce w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna składa się z kilku działów, między innymi z: wykrawalni, montowni, działu elektroniki i szwalni. Zaprojektowanie aparatu trwało kilka lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne elementy poddaje się odpowiednim testom. Okrycie aparatu wykonane jest ekologicznej skóry, stosowanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest mocna i łatwo ją dezynfekować.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z aparatów firmy Vitberg składających się z modułu bazowego, 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do swojej oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest optymalne ułożenie pacjenta w czasie sesji terapii wibracyjnej.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]