„INN:Poland” odwiedza firmę Vitberg

Vitberg. Więcej szczegółów na http://bit.ly/2EIjS8p

Przeczytaj rozmowę serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg, która specjalizuje się w produkcji Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przedstawił ewolucję firmy, która zajęła się tematem terapii wibracjami dwadzieścia pięć lat temu i od tego czasu skutecznie modernizuje swoją ofertę.

Urządzenia marki Vitberg – opinie klientów są najistotniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie co najmniej od wieku, jednak intensywne badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od czterdziestu lat. Wibroterapia może stać się alternatywą dla leków przeciwbólowych, które być może pomagają szybciej, jakkolwiek mają doraźne działania i są ingerują w balans chemiczny organizmu człowieka. Marka Vitberg wytworzyła już ponad 250 tysięcy aparatów, które są przychylnie opiniowane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ można wykorzystać do regeneracji mięśni sportowców, są jednak także dedykowane do użytkowania w domu.

Firma Vitberg założył ponad pięćdziesiąt placówek na terenie Polski, w których można przetestować aparat i przekonać się o jego działaniu. Co trzeci odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie posiadać taki aparat na własność. Z myślą o nich marka Vitberg nieprzerwanie pracuje nad ulepszeniem swoich urządzeń.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]