Prawo pracy w Krakowie – kancelaria radców prawnych

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. ma wieloletnie doświadczenie w sferze prawa pracy, zarówno od strony pracownika, jak i pracodawcy. Nasza praca koncentruje się nie tylko na prowadzeniu spraw sądowych, ale również na doradztwie w obszarze bieżącego stosowania prawa pracy.

Prawo pracy – rola kancelarii radców prawnych

Działając w imieniu Pracodawców, najczęściej udzielamy pomocy przy tworzeniu wszelkiego rodzaju dokumentacji na etapie powstania stosunku pracy, jego trwania oraz rozwiązania. Pomoc prawna jakiej udzielamy ma za zadanie nie tylko poprowadzić naszych Klientów przez te stadia, ale także uchronić ich przed sporami sądowymi z pracownikami. Zdajemy sobie sprawę, że wraz z rozkwitem firmy, respektowanie prawa pracy staje się coraz większym wyzwaniem. Dlatego też naszym priorytetem jest praca w sposób niewidoczny dla Klienta, który dzięki temu może skupić się na prowadzeniu biznesu, a nie na zawiłościach prawnych.

Prawo pracy – radca prawny w roli pełnomocnika Pracownika

Niezwykle często występujemy w roli pełnomocnika Pracownika. Na tym etapie znacznie częściej nasza pomoc skupia się na prowadzeniu spraw sądowych związanych z nawiązaniem stosunku pracy, niezasadnym zwolnieniem czy chociażby nadgodzin. Niewątpliwie obliguje nas to do zupełnie odmiennego zaangażowania, gdyż tego typu sprawy związane są z ogromnymi trudnościami na tle postępowania dowodowego. Z tego powodu przekonanie sądu do uznania racji naszego Klienta jest sporym wyzwaniem.