Kancelaria radców prawnych – odszkodowania za błędy lekarskie

Dział dochodzenia odszkodowań Kancelarii Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. jest rozbudowany. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za zagubiony bagaż czy nieudane wakacje, odszkodowania za wypadki komunikacyjne lub za szkodę będącą skutkiem czynów niedozwolonych, takich jak pobicie i błędy medyczne. Przykłady tego rodzaju zdarzeń można nieprzerwanie wymieniać, ale ważne jest to, że każdorazowo w przypadku zaistnienia szkody jesteśmy przygotowani do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za błędy lekarskie i wypadki komunikacyjne

W naszej codziennej pracy podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego rodzaju sprawach. Posiadamy doświadczenie w odszkodowaniach wynikłych z wypadków zarówno komunikacyjnych, jak i innych, takich jak upadek na uszkodzonej nawierzchni. Często podejmujemy również sprawy wynikłe ze strat zaistniałych podczas pobytu na wakacjach, związanych m.in. z niezgodnością wykupionej oferty z rzeczywistymi warunkami panującymi w hotelu lub kiedy bezpodstawnie nie wpuszczono nas do samolotu. O naszą pomoc zwracają się też osoby poszkodowane w związku z błędami medycznymi, takimi jak powikłania przy operacji lub porodzie, leczenie przez stomatologa wbrew zasadom sztuki lekarskiej czy przepisanie nieodpowiednich leków.

Działania kancelarii radcy prawnego w sprawach o odszkodowanie

W trakcie prowadzenia spraw o odszkodowanie zmagamy się z drastycznymi doświadczeniami naszych Klientów, jak wypadek samochodowy, w którym zginęła bliska im osoba, kalectwo spowodowane przez nieudolnego lekarza czy pobicie. Zawsze wiąże się to też z długotrwałą traumą, z jaką zgłaszają się do nas osoby poszkodowane. Naszym obowiązkiem jest ocena stanu faktycznego, a następnie na jego podstawie oszacowanie jakich kwot może domagać się nasz Klient. Brak jest w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednak nasze doświadczenie umożliwia nam udzielenie Klientom informacji, która ułatwia im podjęcie decyzji co do dalszego toku sprawy.