Tabliczki na drzwi – ich rodzaje i zastosowanie

Jeśli szukasz tabliczek na drzwi, skieruj się na ten adres.

W każdym budynku znajduje się całe mnóstwo różnorakich pokoi, które mają większe bądź mniejsze znaczenie. Ułatwienie w poruszaniu się po nich – zarówno ludziom z zewnątrz, ale też osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – umożliwiają najróżniejsze tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę szeroki. Jakie tabliczki na drzwi można spotkać w sprzedaży? Czym charakteryzują się te , które cieszą się największą popularnością?

Tabliczki na drzwi – co warto nimi oznakować?

Odpowiednie oznakowanie budynku ma wpływ na przejrzystość jego działania. Nie ma znaczenia czy w grę wchodzi przedszkole, sklep, urząd czy biuro – rzetelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na błyskawiczne odszukanie pokoju, który aktualnie jest naszym celem. Taka sytuacja ma miejsce na przykład w szpitalu oraz szkole. W przypadku banków, biur i urzędów tabliczki na drzwi dadzą możliwość szybkiego wyszukania pokoju, w którym swoje obowiązki wykonuje poszukiwana przez nas w danym momencie osoba. Popularnością cieszą się tabliczki na drzwi, w których można dowolnie zmieniać znajdującą się na nich informację. Dzięki temu w sytuacji, gdy np. w zakładzie pracy ma miejsce odejście pracowników, opis na tabliczce można bez trudu wymienić. Pozwala to w konsekwencji oszczędzić sporą ilość pieniędzy – nie trzeba bowiem wydawać funduszy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze się je stosuje?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez żadnych trudności rozdzielić miejsca o charakterze ogólnodostępnym od tych, które stworzono dla personelu konkretnej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pomieszczenia socjalne, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te sale, do których z jakichś względów osoby postronne nie mogą mieć dostępu. Stosując tabliczki na drzwi, można też oznaczyć miejsca, w których palenie jest zabronione. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, są na ten moment ogromnie popularne. Często na tych tabliczkach oprócz napisu umieszczony jest przekreślony symbol papierosa. Dla znacznej części osób przekaz takiego rodzaju znaku jest zatem bardzo czytelny. Nie zapominajmy również, że tabliczki informacyjne wiesza się też na drzwiach wejściowych do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób , które są niepełnosprawne.

Kontakt z nami:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]